Wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocny Miszmasz”

Z radością informujemy, że komisja konkursowa wybrała najlepsze prace złożone w Konkursie plastycznym „Wielkanocny MiszMasz ” organizowanym przez Stowarzyszenie ,,Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej”.
Na konkurs wpłynęło aż 101 prac wykonanych różnymi technikami z bardzo różnych materiałów. Wykonane prace reprezentowały bardzo wysoki poziom, co w bardzo dużym stopniu utrudniło komisji wyłonienie zwycięzców. W wyniku długich obrad komisja zrezygnowała z podziału laureatów na miejsca oraz jednocześnie postanowiła nagrodzić więcej prac niż zakładano na etapie ogłoszenia. Złożone prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 5-10 lat oraz 11-15 lat. Przy ocenie komisja brała pod uwagę pomysłowość prac, estetykę, technikę wykonania, rodzaj materiałów, a przede wszystkim udział własny dzieci przy wykonywaniu pracy. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział i gratulujemy pięknych i kreatywnych prac.

Gratulujemy zwycięzcom!

O odbiorze nagród poinformujemy telefonicznie!

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość odbioru złożonych prac do piątku – (2 kwietnia 2021 r.) do godziny 12.00 w biurze Stowarzyszenia w Odolionie przy ul.Piaskowej 4