Organy stowarzyszenia

Zarząd
  • Andrzej Mieczysław Olszewski - Prezes Stowarzyszenia
  • Wiesława Słowińska - Wiceprezes Stowarzyszenia
  • Ewa Mandau - Skarbnik Stowarzyszenia
  • Przemysław Tomasz Jankowski - Członek Stowarzyszenia
 
Komisja rewizyjna
  • Walerian Rogiewicz - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Maria Świeczkowska - Członek Komisji Rewizyjnej
  • Paweł Betkier - Członek Komisji Rewizyjnej
  • ks. Grzegorz Molewski - Członek Komisji Rewizyjnej
 

Rada

  • Marcin Brzdęk - Przewodniczący Rady
  • Agata Ceglewska - Wiceprzewodniczący Rady
  • Agata Smykowska
  • Marta Mucha
  • Dariusz Skierkowski
  • Gerard Stolarski
  • Monika Sicińska-Podobieńska
  • Marta Litka
  • Anna Bon
  • Halina Kołtuńska
 

Pozostali członkowie stowarzyszenia

  • Gmina Aleksandrów Kujawski
  • Gmina Bądkowo
  • Gmina Koneck
  • Gmina Raciążek
  • Gmina Waganiec
  • Gmina Zakrzewo
  • Miasto Aleksandrów Kujawski
  • Miasto Ciechocinek
  • Miasto Nieszawa
  • Belter Beata
  • Betkier Paweł
  • Bon Anna
  • Brzdęk Marcin
  • Buchalski Przemysław
  • Buczko Marek
  • Ceglewska Agata
  • Chrupek Joanna
  • Doligalski Tomasz
  • Drosik Paweł
  • H.U. A’BELL
  • Faligowski Kazimierz
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Raciążku
  • GOK Raciążek
  • Grala Ewelina
  • Hołtyn Marta
  • Jankowski Przemysław
  • Jaskólska Danuta
  • Kacprzak Marzena
  • Kołtuńska Halina
  • Kostrzewska Beata
  • Kotlewska Renata
  • Kozłowski Tadeusz
  • Kubik Tadeusz
  • Kółko Rolnicze w Ujmie Dużej
  • Lisiecka Agnieszka
  • Litka Marta
  • Mandau Arkadiusz
  • Mandau Ewa
  • Mucha Marta
  • Nawrocki Andrzej
  • Ośrodek Sportów Konnych
  • Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa w Zakrzewie
  • Parafia Rzymskokatolicka św. Jadwigi w Nieszawie
  • Podobieński Bartosz
  • Rakusiewicz Halina
  • Rogiewicz Walerian
  • Ruciński Artur
  • Rzymskokatolicka Parafia św. Jakuba Ap. w Siniarzewie
  • Serkowski Kamil
  • Sicińska- Podobieńska Monika
  • Sikorski Rafał
  • Skierkowski Dariusz
  • Słowińska Wiesława
  • Smykowska Agata
  • Stolarski Gerard
  • Stolarska-Oczki Magdalena
  • Stowarzyszenie ”Wspólnie Dla Ośna Drugiego”
  • Stowarzyszenie Kulturalne ”Serpentyna”
  • Stowarzyszenie Nasza Ostoja
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Łazieńca ”Cudne Manowce”
  • Strych Marcin
  • Szynkowska Lilla
  • Szynkowski Leon
  • Świątkowski Arkadiusz
  • Świeczkowska Maria
  • Thiede Aneta
  • Urbański Paweł
  • Wiśniewska Emilia
  • Włoch Maciej
  • Woźniak Zbigniew
  • Żak Anna

 

  • LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA

    PARTNERSTWO DLA ZIEMI KUJAWSKIEJ

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com