• Przedszkole 1
  • Przedszkole 2
  • Przedszkole 3

Aktualności z Wyspy Malucha

Punkt Przedszkolny Stawki na Grobie Nieznanego Żołnierza.
Przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego Stawki obchodzą Dzień Postaci z Bajek.
Wizyta psa Sabinki ze schroniska DISEL w Otłoczynie u przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego Stawki.
5 listopada Pszczółki z Opok świętowały Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Nastąpiło również rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu pt. "Marionetka, kukiełka, pacynka":I Wiktoria WesołowskaII Czarek WachowiakIII Weronika Aleksandrzak i Małgosia Bubacz Gratulujemy i dziękujemy za udział!

6. urodziny Dawida z Grupy Opoki

czwartek, 08 listopad 2018

6. urodziny Dawida z Grupy Opoki. Wszystkiego co najlepsze w Dniu Urodzin!

Wycieczka Grupy Rybki do Kłóbki

czwartek, 08 listopad 2018

Dnia 30.10.2018r. dzieci z grupy Rybki odbyły wycieczkę do Kłóbki k. Lubienia Kujawskiego. Zwiedziły Skansen wraz z zabytkowymi obiektami architektury wiejskiej m.in. chałupy, budynek dawnej szkoły, dawną remizę strażacką, kościół z Brzeźna, młyn, dwór, w którym mieszkała Maria z Wodzińskich Orpiszewska itp. Dzieci uczestniczyły w zajęciach w drukarni oraz starej…
26.10.2018 roku w Niepublicznym Przedszkolu „Wyspa Malucha” z siedzibą w Stawkach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „ Zwierzęta w obiektywie”: 1 miejsce: Julia Dudziak, Nadia Dziekanowska 2 miejsce: Anna Ćwilińska 3 miejsce: Nikodem Kwiatkowski, Maurycja Murawska wyróżnienie : Nadia Mendel, Oskar Parzybut, Kacper Zieliński. Gratulujemy i dziękujemy za udział!
Dnia 30.10.2018 dzieci z grupy Motylki odbyły wycieczkę do Kłóbki k. Lubienia Kujawskiego. Zwiedziły Skansen wraz z zabytkowymi obiektami architektury wiejskiej m.in. Chałupy, budynek dawnej szkoły, dawną remizę strażacką, kościół z Brzeźna, młyn, dwór w którym mieszkała Maria z Wodzińskich Orpiszewska itp. Dzieci uczestniczyły w zajęciach w drukarni oraz starej…

Święto Dyni w Motylkach

wtorek, 06 listopad 2018

31 października 2018 roku w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dyni. Tego dnia Motylki z przygotowanych składników robiły ciasto dyniowe. Po słodkiej degustacji odbyły się dyniowe zawody.
W poniedziałek 5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Motylki uczciły to święto przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych.
Strona 1 z 83
  • Niepubliczne Przedszkole

    Wyspa Malucha

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com