• Przedszkole 1
  • Przedszkole 2
  • Przedszkole 3

Aktualności z Wyspy Malucha

Zajęcia dydaktyczne z ptakami w roli głównej - Punkt Stawki.
Dzieci z Punkt Przedszkolnego Stawki obejrzały przedstawieni pt. "Katarynka" Bolesława Prusa, w wykonaniu uczniów z klasy V.
Niepubliczne Przedszkole „Wyspa Malucha” w Służewie. 9 maja w Gminnej Bibliotece w Służewie pod kierunkiem Pani Pauliny Kryszak i Pani Lidii Drużyńskiej odbył się po raz kolejny wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski.Do konkursu przystąpiło 27 dzieci z różnych grup wiekowych. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami, ponieważ uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom…
Przedszkolaki z Punktu Stawki tańczą zumbę na świeżym powietrzu.
Dzieci z Punktu Stawki malują w plenerze.
Zdolne przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego Stawki na konkursie recytatorskim pt. "Przyroda wokół nas " w Aleksandrowie Kujawskim.
Przedszkolaki z Punktu na Stawkach i z Grupy Motylki obejrzały w toruńskim Dworze Artusa spektakl pt. "O psie Kasztanie, który został detektywem".

Projekt "Maluch odkrywca"

wtorek, 15, maj 2018

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej” z siedzibą w Odolionie informuje, że rusza z projektem pt. „Maluch Odkrywca”, realizowanym dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które udało nam się pozyskać w ramach otwartego konkursu w zakresie Wspierania zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym: Działania ukierunkowane na rozwój dzieci…
Dnia 26.09.2017r. w ramach realizowanego projektu pt. „Mały Naukowiec” dzieci z Punktu Przedszkolnego w Wołuszewie wzięły udział w wycieczce do Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” w Toruniu, które jest pierwszym centrum nauki w regionie kujawsko-pomorskim. Dzieci miały okazję zapoznać się z naukami przyrodniczymi, technicznymi oraz różnorodnymi formami aktywności kulturalnej i artystycznej.

Bal Jesienno-Andrzejkowy

wtorek, 08, maj 2018

Dnia 27.11.2017r. dzieci z punktu przedszkolnego w Wołuszewie brały udział we wspólnym Balu Jesienno-Andrzejkowym dla klas I-III, organizowanym przez samorząd klasowy ze Szkoły Podstawowej w Wołuszewie. Uczniowie z klasy III przygotowali różne wróżby z których każdy mógł skorzystać. Była świetna zabawa.
Strona 1 z 73
  • Niepubliczne Przedszkole

    Wyspa Malucha

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com