• Przedszkole 1
  • Przedszkole 2
  • Przedszkole 3

Aktualności z Wyspy Malucha

9 listopada przedszkolaki z Opok bardzo uroczyście i z szacunkiem uczciły obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzieci świadomie i dumnie odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego" i utrwaliły znajomość symboli narodowych.
„Uczcie się historii, znajomość jej jest bardzo potrzebna w życiu…”Józef Piłsudzki W przedszkolu w Służewie z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami dekorowały korytarz przedszkolny, by uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach pt.„ Lekcja patriotyzmu” na których wykonały kotyliony…
W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia: samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń!
9 listopada 2018 r. dzieci z Punktu Przedszkolnego razem ze społecznością Szkoły Podstawowej w Wołuszewie oraz zaproszonymi gośćmi okazali swoją obecnością, słowem, czynem, patriotyzm, czyli przywiązanie do Ojczyzny. Tego dnia świętowaliśmy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wspominaliśmy tych, którzy walczyli o wolność dla naszego kraju. Podczas uroczystości, o godzinie 11:11,…
8 listopada dzieci z grupy "Pszczółki" razem z rodzicami uczestniczyły w warsztatach plastycznych o charakterze patriotycznym. Podczas wspólnej twórczości powstały prawdziwe dzieła. Dziękujemy rodzicom za obecność i zaangażowanie.

Dzień Postaci z Bajek w Biedronkach

czwartek, 15 listopad 2018

Dzień Postaci z Bajek w Biedronkach.

Urodzinki Kuby D. z Biedronek

czwartek, 15 listopad 2018

Urodzinki Kuby D. z Biedronek.
Biedronki z Punktem Przedszkolnym Stawki na Grobie Nieznanego Żołnierza.
W dniu 07.11.2018 Bierdronki uczestniczyły w uroczystej akademii zorganizowanej przez gr.Mrówek z okazji 100-Lecia Odzyskania Niepodległości.Dołożyliśmy do niej niewielką cegiełkę, własnoręcznie wykonując dla zaproszonych gości biało-czerwone kotyliony ;-)
 W dniu 02.11.2018 rozstrzygnięto w Biedronkach konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza Rzeźba z Dyni”.
Strona 1 z 85
  • Niepubliczne Przedszkole

    Wyspa Malucha

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com