Aktualności Punkt Wołuszewo 2017/2018

Dnia 26.09.2017r. w ramach realizowanego projektu pt. „Mały Naukowiec” dzieci z Punktu Przedszkolnego w Wołuszewie wzięły udział w wycieczce do Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” w Toruniu, które jest pierwszym centrum nauki w regionie kujawsko-pomorskim. Dzieci miały okazję zapoznać się z naukami przyrodniczymi, technicznymi oraz różnorodnymi formami aktywności kulturalnej i artystycznej.

Bal Jesienno-Andrzejkowy

wtorek, 08, maj 2018

Dnia 27.11.2017r. dzieci z punktu przedszkolnego w Wołuszewie brały udział we wspólnym Balu Jesienno-Andrzejkowym dla klas I-III, organizowanym przez samorząd klasowy ze Szkoły Podstawowej w Wołuszewie. Uczniowie z klasy III przygotowali różne wróżby z których każdy mógł skorzystać. Była świetna zabawa.
Dnia 20 grudnia 2017r. Dzieci z Punktu Przedszkolnego wprowadziły wszystkich zaproszonych gości w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi artyści z zaangażowaniem odtwarzali swoje role prezentując umiejętności recytatorskie i wokalne. Po przedstawieniu nie zabrakło również bardzo oczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja, który każdego obdarował prezentami.
Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego 22 stycznia 2018r. w świetlicy wiejskiej w Wołuszewie odbyła się uroczystość przygotowana przez dzieci i panie z Punktu Przedszkolnego. Dla Naszych gości młodzi artyści przygotowali krótki program artystyczny, w którym nie zabrakło również tańca. Po występie dzieci wręczyły dziadkom upominki…
Na konkurs plastyczny Bajek i Legend wpłynęło 131 prac ze szkół podstawowych, punktu przedszkolnego znajdujących się w miejscowościach: Aleksandrów Kuj., Ciechocinek, Stawki, Przybranowo i Wołuszewo. Autorzy rysunków byli w przedziale wiekowym od 6 do 13 lat. Nadesłane prace wykonano różnymi technikami: pastelami, kredkami ołówkowymi, farbami, pisakami, kolaże. Jury oceniło prace,…
Strona 1 z 2
  • Niepubliczne Przedszkole

    Wyspa Malucha

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com