Aktualności Punkt Stawki 2017/2018

Tłusty czwartek w na Stawkach

piątek, 09, luty 2018

Tłusty czwartek to dzień, w którym nie sposób odmówić sobie pysznych pączków! Dziś dzieci z Punktu Przedszkolnego na Stawkach dochowały tradycji i zjadły pyszne pączki.
W poniedziałek 26 stycznia przedszkolaków ze Stawek odwiedzili pracownicy KPPSP w Aleksandrowie Kujawskim. Strażacy przeprowadzili z dziećmi pogadankę na temat "Bezpieczne ferie zimowe ".
Dnia 24 stycznia do przedszkolaków ze Stawek przyjechał Teatr Profilaktyczny "MAGIK" z Białegostoku z przedstawieniem pt. "Pierwsza zima Bałwanka Stefanka".

Dzień Babci i Dziadka na Stawkach

wtorek, 23, styczeń 2018

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego 19 stycznia 2018 roku w sali "Punkt Przedszkolny" odbyła się miła uroczystość przygotowana przez dzieci i panie. Na tym ważnym przyjęciu pojawili się prawie wszyscy zaproszeni . Dla zacnych gości mali organizatorzy przygotowali program artystyczny. Wyjątkowy, bo odzwierciedlał…

Zaczytane Babcie

środa, 17, styczeń 2018

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom oraz w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka, w grupie 6 latków „Punkt Przedszkolny ” dzieci gościły babcię Marty - Panią Alinę Owczarek, która przeczytała bajkę o Martynce. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały opowiadania, a na zakończenie wręczyły odważnej babci podziękowanie za…
Strona 1 z 8
  • Niepubliczne Przedszkole

    Wyspa Malucha

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com